Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Kobiety Jest 4 produktów.

 • Koszulka damska z czachą i napisem Punk's Not Dead! (W/B/BL)
  69,00 zł

  Masz swoje zdanie i nie boisz się głośno o tym mówić. Cenisz sobie niezależność i własną indywidualność. Buntujesz się przeciwko głupocie, unikasz rutyny... To nie jest koszulka dla grzecznych dziewczynek. Punkowa dusza nigdy nie umiera. Punk's Not Dead! Grafika autorska RockYoyBaby.

 • Koszulka Damska z napisem You Can't Always Get (W/B/W)
  69,00 zł

  You Can't Always Get What You Want, czyli nie zawsze możesz mieć to, czego chcesz... choć czasem warto spróbować! – Ta myśl, ten utwór grupy Rolling Stones, były inspiracją do powstania tej koszulki. Napis wykonany ręcznie bez zbędnych ozdobników. Bo tak. Wysokiej jakości bawełna, dopasowany krój i jak zawsze w komplecie: pudełko, rzemyk i zakładka :-)...

 • Koszulka damska z napisem Walk On (W/B/W)
  69,00 zł

  Lubisz góry, wędrówki i wszelkiego rodzaju aktywność? Dążysz do cenu mimo przeciwności? Nie poddajesz się! Ta koszulka została zaprojektowana dla Ciebie. Wszystko w rytmie kawałka U2 - Walk On! Grafika autorska RockYouBaby.

  Tylko online
 • Koszulka damska z Irokezem – I Want To Rock (W/B/G)
  69,00 zł

  Koszulka dla Pań i dziewcząt z charakterem i rockowym zadziorem. Idealna na koncert, imprezę czy do marynarki – Twój wybór. Wygodny krój, wysokiej jakości bawełna, autorska grafika RockYouBaby – wszystko byś czuła się dobrze. Zdecydowanie nie dla grzecznych dziewczynek.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów